مجموعه اول کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ حسابداری و حسابرسی

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

حسابداری یک فعالیت تخصصی است که در آن اطلاعات کمی و دارای ماهیت مالی واحد اقتصادی طبق فرآیندی خاص و از طریق جمع‌آوری، ثبت و خلاصه‌کردن در شکل‌ها و مدل‌های خاص فراهم شده تا در شکل گزارش‌هایی برای تصمیم‌گیری‌های اقتصادی به‌کار گرفته شود.
حسابداری به عنوان یکی از بخش‌های مهم هر واحد اقتصادی با ارائه اطلاعات و گزارش‌های درون‌سازمانی و برون‌سازمانی به مدیران، بانک‌ها، نهادهای مالیاتی و بسیاری از بخش‌های دیگر، نقشی مهم و کلیدی در اداره امور مالی واحدهای اقتصادی ایفا می‌کند. حسابرسی نیز به عنوان یک فرآیند منظم و سیستماتیک و مرتبط با امور حسابداری، به ارزیابی بی‌طرفانه گزارش‌های حاصل از عملیات حسابداری در مورد فعالیت‌ها و وقایع اقتصادی و تعیین درجه انطباق آنها با معیارهای ازپیش‌ تعیین‌شده و در نتیجه گزارش به مدیران ذی‌نفع می‌پردازد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب در زمینه حسابداری و حسابرسی و در موضوعات، اصول و مبانی حسابداری و حسابرسی، حسابداری مقدماتی، حسابداری برای مدیران، حسابداری شرکت‌ها، تجزیه و تحلیل گزارش‌های مالی، نوشتن گزارش‌های مالی، آمار مالی و اقتصادی، ریاضیات مالی، حسابرسی داخلی و خارجی، مدیریت مالی، حسابداری میانه، حسابداری بین‌المللی، حسابداری مدیریت، امور مالی شخصی، سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری، حسابداری برای غیر حسابداران، ارزش منصفانه، مدیریت ریسک مالی، تقلب در حسابداری و حسابرسی، تصمیم‌گیری‌های مالی و تجاری، دوره ACCA، دوره CIMA، آزمون CPA، IFRS، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان امور مالی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب ارزشمند در زمینه حسابداری و حسابرسی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.