مجموعه یازدهم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ تجارت الکترونیک

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

تجارت الکترونیک فرآیندی است که در آن خرید و فروش و یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت صورت می‌پذیرد. این فرآیند که همزمان با ظهور فناوری‌های دیجیتال مبتنی بر وب متداول گردید به‌واسطه ویژگی‌ها و مزایای منحصربه‌فرد خود امروزه به یکی از مدرن‌ترین، محبوب‌ترین و پررونق‌ترین روش‌ها در تجارت و بازرگانی تبدیل گشته است.
امروزه همگام با توسعه و رشد بسیار سریع فناوری‌های دیجیتال، تجارت الکترونیک نیز توسعه بسیار زیادی داشته و از طریق ابداع و به‌کارگیری روش‌های خلاقانه، تاثیر بسیار بزرگی بر تبادلات و معاملات بازرگانی و صنعتی، بانکداری، کسب‌وکار سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری بزرگ و مبالات تجاری افراد و کسب و کارهای کوچک داشته است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 350 کتاب در زمینه تجارت الکترونیک و در موضوعات، اصول و مبانی تجارت الکترونیک، پرداخت الکترونیکی، کارت‌های اعتباری، بازاریابی اینترنتی، امنیت در تجارت الکترونیک، وبسایت‌های تجاری، سرمایه‌گذاری آنلاین، هوش تجاری، مهندسی مالی، تجارت آنلاین، فناوری اطلاعات در اقتصاد و تجارت، سیستم‌های اطلاعات مالی، سیستم‌های اطلاعات سازمان، بازاریابی با پست الکترونیک، فناوری‌های تجارت الکترونیک، اقتصاد دیجیتال، محصولات مجازی و دیجیتال، کسب‌وکارهای خانگی آنلاین، فارکس، تبلیغات آنلاین، بازاریابی با موتورهای جستجو، بازارهای الکترونیکی، تجارت B2B، eBay، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان تجارت الکترونیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 350 کتاب ارزشمند در زمینه تجارت الکترونیک
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.