مجموعه چهاردهم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ سرمایه‌گذاری

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

سرمایه‌گذاری فرآیندی است که در آن با چشم‌پوشی از ارزش فعلی دارایی و منابع مالی، مصرف فعلی آن به تعویق افتاده و از آن برای کسب سود و منافع بیشتر در آینده استفاده می‌گردد. سرمایه‌گذاری در شکل‌های مختلفی صورت می‌پذیرد که بر اساس موضوع سرمایه‌گذاری، زمان و مدت سرمایه‌گذاری، ریسک سرمایه‌گذاری و برخی موارد دیگر دسته بندی می‌گردد.
امروزه کسب دانش و آگاهی از سرمایه‌گذاری مناسب و صحیح منابع مالی برای افراد و جوامع اقتصادی به حدی حائز اهمیت است که مستقیما با رشد و توسعه اقتصادی آنها در ارتباط است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 420 کتاب در زمینه سرمایه‌گذاری و در موضوعات اصول و مبانی سرمایه‌گذاری، راهنمای سرمایه‌گذاری، مدیریت سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات، تخصیص دارایی، سرمایه‌گذاری بین‌المللی، بانک‌های سرمایه‌گذاری، استراتژی‌های سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری انرژی، تحلیل سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری در بازار سهام، مدیریت ریسک سرمایه‌گذاری، روانشناسی سرمایه‌گذاری، مالیه رفتاری، بانکداری اسلامی، صندوق‌های تامینی، مالیه اسلامی، سرمایه‌گذاری موفق، صنعت توریسم، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان امور سرمایه‌گذاری تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 420 کتاب ارزشمند در زمینه سرمایه‌گذاری
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.