مجموعه پانزدهم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ مدیریت مالی، مدیریت استراتژیک، برنامه‌ریزی

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

مدیریت مالی فرآیندی است که در آن افراد، سازمان‌ها و واحدهای اقتصادی است ضمن برنامه‌ریزی‌های دقیق و راهبردی به مدیریت کارا و اثربخش منابع و مصارف، جهت حفظ و افزایش ارزش دارایی‌های خود می‌پردازند.
امروزه با توجه به روند جهانی‌شدن اقتصاد، متخصصان و کارشناسان مالی باید با نظام‌های مالی جهانی، شیوه‌های سرمایه‌گذاری، ابزارهای مالی پیشرفته، استفاده از اصول دانش مدیریت در کسب و کار و تجارت آشنایی داشته باشند تا بتواند با برنامه‌ریزی دقیق، هدفمند و استراتژیک و تصمیم‌گیری مناسب در مورد مسائل اقتصادی، موقعیت مالی سازمان‌ها و واحدهای اقتصادی را تثبیت کنند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 450 کتاب در زمینه مدیریت مالی، مدیریت استراتژیک و برنامه‌ریزی مالی و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت مالی، مدیریت استراتژیک، برنامه‌ریزی مالی، تصمیم‌گیری‌های مالی و تجاری، بودجه، بهینه‌سازی، امور مالی شخصی، استراتژی‌های تجارت و سرمایه‌گذاری، بازنشستگی، برنامه‌ریزی کسب‌وکار، حسابداری مالی، برنامه‌ریزی مالی، مدیریت سرمایه‌گذاری، مدیریت مالی، شش‌سیگما، مدیریت پروژه، اقتصاد خرد، تجارت با فرکانس بالا، تحلیل تکنیکال، MBA، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان مدیریت مالی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 450 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت مالی، مدیریت استراتژیک و برنامه‌ریزی مالی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.