مجموعه شانزدهم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ سازمان‌های مالی و پولی بین‌المللی، بنگاه‌های اقتصادی دولتی، تجارت خارجی

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

سازمان‌های مالی و پولی مراکزی هستند که به منظور بهبود نظام‌های مالی جهان و با هدف بهبود اقتصاد کشورهای در حال توسعه و یا بحران‌زده و افزایش همکاری‌های اقتصادی، تجاری و مبادلاتی بین آنها فعالیت می‌کنند. این سازمان‌ها به شکل منطقه‌ای و یا جهانی به منظور حفظ منافع مشترک اقتصادی کشورها و افزایش سطح همکاری بین آنها تاسیس می‌گردند.
سازمان‌های مالی و پولی بین‌المللی با کمک به بنگاه‌های اقتصادی دولتی کشورهای مختلف نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشورها و حل مسائل و بحران‌های اقتصادی ایفا می‌کنند که برخی از آنها گسترش همکاری‌های پولی بین‌المللی، توسعه تجارت بین‌الملل، ثبات ارزی، رفع محدودیت‌های ارزی و بسیاری موارد دیگر می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 500 کتاب در زمینه سازمان‌های مالی و پولی بین‌المللی، بنگاه‌های اقتصادی دولتی و تجارت خارجی و در موضوعات سازمان‌های مالی و پولی بین‌المللی، بنگاه‌های اقتصادی دولتی، تجارت خارجی، صندوق بین‌المللی پول، بانک‌های مرکزی، اقتصاد قاره‌ها و کشورها، بانکداری بین‌المللی، رشد اقتصادی، تجارت بین‌الملل، مالیه عمومی، سرمایه‌گذاری بین‌المللی، مبادلات خارجی، وال‌استریت، فدرال‌رزرو، اقتصاد بین‌الملل، بحران‌های مالی و اقتصادی، تجارت نفت و انرژی، نرخ ارز، اقتصاد سیاسی، جهانی‌شدن اقتصاد، بازاریابی بین‌المللی، اقتصاد کلان، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان امور اقتصادی و مالی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 500 کتاب ارزشمند در زمینه سازمان‌های مالی و پولی بین‌المللی، بنگاه‌های اقتصادی دولتی و تجارت خارجی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. good

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.