مجموعه سوم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ تجزیه و تحلیل مالی

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

تجزیه و تحلیل مالی، فرآیندی است که طی آن ویژگی‌های بارز مالی و عملیاتی واحد اقتصادی با استفاده از صورت‌های مالی و سایر اطلاعات مالی مشخص می‌شود و به همین جهت ابزاری پرکاربرد جهت ارزیابی عملکرد گذشته یک شرکت و همچنین پیش‌بینی وضع آن در آینده است. همچنین بررسی منابع و مصارف هر واحد اقتصادی معمولا با تجزیه و تحلیل مالی صورت می‌گیرد و به‌همین‌خاطر نتایج حاصل از این فرآیند به مدیران اقتصادی و سرمایه‌گذاران جهت اتخاذ تصمیمات بهینه کمک فراوانی می‌نماید.
با استفاده از تجزیه و تحلیل مالی می‌توان شمایی کلی از وضعیت عملکرد هر بنگاه اقتصادی و یا فعالیت تجاری و مواردی چون سودآوری، ریسک مالی، وضعیت تولید و فروش، وضعیت بدهی و حاشیه سود را بطور کامل بررسی نمود تا با استفاده از نتایج آن ذینفعان به تصمیم‌گیری بهتر دست یافته و استراتژی‌های مناسب را اتخاذ کنند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 400 کتاب در زمینه تجزیه و تحلیل مالی و در موضوعات، اصول و مبانی تجزیه و تحلیل مالی، تحلیل سرمایه‌گذاری، نمودارهای مالی، مدل‌های مالی، تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، شاخص‌های تکنیکال، امواج الیوت، تحلیل فیبوناچی، نمودارهای شمعی، شبیه‌سازی مونت کارلو، روش‌ها و تکنیک‌های بهینه‌سازی، اقتصادسنجی، مهندسی مالی، تحلیل ریسک مالی، مدیریت ریسک مالی، پیش‌بینی بازار، مدل‌سازی مالی، تجزیه و تحلیل کسب‌وکار، گزارش‌های مالی، تصمیم‌گیری، تحلیل اقتصادسنجی، هوش تجاری، اقتصاد خرد، تحلیل اقتصادی، نرخ بهره، سری‌های زمانی مالی و اقتصادی، سیستم‌های اطلاعاتی کسب و کار، تحلیل ریسک بازار، تحلیل کمی، تحلیل امنیت مالی، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان امور مالی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 400 کتاب ارزشمند در زمینه تجزیه و تحلیل مالی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.