مجموعه پنجم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ ریسک و بیمه

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

ریسک سرمایه‌گذاری به احتمال انحراف و کاهش بازده از مقدار مورد انتظار در سرمایه‌گذاری و امور مالی گفته می‌شود که سرمایه‌گذاران را با زیان در معاملات مواجه می‌سازد. از آنجا که سرمایه‌گذاری مناسب برای رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه پراهمیت بوده و به رشد و شکوفایی اقتصادی منجر می‌شود به همان میزان بی‌توجهی و درنظرنگرفتن شرایط آن نیز می‌تواند موجب سلب اطمینان از کسب منافع در سرمایه‌گذاری و افت اقتصادی گردد و به‌همین‌خاطر سرمایه‌گذاران باید همواره با احتمالات و ریسک موجود در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری آشنا شوند.
یکی از راه‌های کاهش ریسک و زیان در سرمایه‌گذاری و امور مالی بیمه سرمایه‌گذاری می‌باشد. بواسطه بیمه در سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار، سرمایه‌گذاران با استفاده از انواع بیمه متناسب با سرمایه‌گذاری، با آسودگی خاطر به تضمین سرمایه‌گذاری خود پرداخته و به‌همین‌خاطر امنیت مالی را در فعالیت‌های تجاری خود برقرار می‌سازند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 250 کتاب در زمینه ریسک و بیمه سرمایه‌گذاری و در موضوعات، اصول و مبانی ریسک مالی و سرمایه‌گذاری و بیمه، تحلیل ریسک اعتباری، بحران‌های مالی و اقتصادی، مدیریت ریسک، اندازه‌گیری ریسک بازارهای مالی، پیش‌بینی ریسک مالی، مدل‌سازی و اندازه‌گیری ریسک، مدیریت ریسک اعتباری، ارزیابی ریسک، مهندسی مالی، شبیه‌سازی مونت کارلو، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان امور مالی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 250 کتاب ارزشمند در زمینه ریسک و بیمه سرمایه‌گذاری
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.