مجموعه ششم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ مالیات

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

مالیات یک هزینه اجتماعی است که به‌واسطه آن واحدهای اقتصادی در ازای کسب منافع از امکانات ایجادشده توسط دولت‌ها بخشی از سود حاصل از درآمدهای خود را به دولت منتقل می‌کنند تا امکان بهره‌وری از امکانات و منابع یک کشور و توانایی‌های جایگزین آن فراهم شود.
امروزه مالیات و قوانین مالیاتی بر حسب شرایط مختلف در هر کشور و به شکل‌های مختلف همچون مالیات بر مصرف و مالیات بر درآمد وضع می‌گردد و نقش مهمی در تامین هزینه خدمات عمومی هر جامعه مثل تامین بهداشت و امنیت، ایجاد و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و حمل‌ونقل، آموزش و پرورش، زیرساخت‌های اقتصادی و صنعتی و خدمات عمومی ایفا می‌کند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 130 کتاب در زمینه مالیات و در موضوعات، اصول و مبانی مالیات، مالیات بر درآمد، مالیات شرکت‌ها، قوانین مالیاتی، مدیریت هزینه، حسابداری هزینه، مالیات کسب و کارهای کوچک، تقلب مالی، رفاه اقتصادی، درآمد، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان امور مالی و مالیاتی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 130 کتاب ارزشمند در زمینه مالیات
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.