مجموعه نهم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ شرکت‌های تجاری

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

شرکت‌های تجاری واحدها و سازمان‌های اقتصادی هستند که با توافق چند نفر تاسیس شده و به فعالیت در زمینه تجاری خاصی می‌پردازند. شرکت‌های تجاری با توجه به نحوه فعالیت و روش‌های تقسیم سود بین اعضا و سهام‌داران خود در شکل‌های مختلفی تاسیس می‌گردند.
امروزه شرکت‌های تجاری با استفاده از تخصص و تجارب اعضای خود و جمع‌آوری و به‌کارگیری دارایی‌های اعضا و سهام‌داران خود و نیز فعالیت در فضایی رقابتی در موضوع فعالیت خود، نقش مهمی را در انجام منظم فعالیت‌های اقتصادی و ایجاد کسب و کارهای هدفمند ایفا می‌کنند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 170 کتاب در زمینه شرکت‌های تجاری و در موضوعات آشنایی با شرکتهای تجاری، امور مالی شرکت‌ها، طرح تجاری، مذاکرات تجاری، مدیریت شرکت‌ها، حاکمیت شرکتی، حقوق و مالیات شرکت‌ها، ارزش‌گذاری شرکت‌ها، حسابداری مالی شرکت‌ها، شرکت‌ها و کسب‌وکارهای موفق، استارتاپ، کسب‌وکارهای کوچک، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان تجارت و بازرگانی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 170 کتاب ارزشمند در زمینه شرکت‌های تجاری
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.