دایره‌المعارف موارد غیرمعمول و غیر قابل توضیح

دسته: دایره المعارف
دایره‌المعارف موارد غیرمعمول و غیر قابل توضیح

این جلد از دانشنامه Gale در 14 فصل مفاهیم گسترده‌ای را از “اسرار زندگی پس از مرگ” تا “مهاجمان فضا” پوشش داده است. هر فصل از کتاب با مروری کلی و رئوس مطالب و موضوعات فضل آغاز شده و موضوعات فرعی را نیز ارائه می‌دهد.
در طول هر فصل ورودی‌ها به ترتیب حروف الفبا مرتب شده‌اند و فصل با یک لیست از منابعی برای مطالعه بیشتر با عنوان “تعمق عمیق‌تر” پایان یافته است.
گاهی در متن کتاب برخی از عبارات به‌صورت پررنگ نوشته شده‌اند تا خواننده را به نوشته‌های دیگر کتاب ارجاع دهند. درواقع این کتاب به‌منظور ارائه کاوش‌ها و توصیف تحقیقات کسانی که با پدیده‌های ماورائی روبه‌رو شده‌اند، نوشته شده است.
این اثر مواردی از علاقمندی‌های عمومی را با زبانی روشن و خانا ارائه داده است و همچنین در بخش “تعمق بیشتر” برای کسانی که علاقه بیشتری به موارد ماوراء‌الطبیعه دارند نقاط شروع خوبی را ارائه داده است.
سال انتشار: 2003  |  374 صفحه  |  حجم فایل: 21 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

The Gale Encyclopedia of the Unusual and Unexplained
نویسنده
Brad Steiger
ناشر
Gale Group
ISBN10:
0787653837
ISBN13:
9780787653835

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


The Gale Encyclopedia of the Unusual and Unexplained, Vol. 1: Afterlife Mysteries, Mediums and Mystics, Religious Phenomena, Mystery Religions and Cults.


دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. از تلاش های بی وقفه شما برای ارتقای سطح آگاهی اهل کتاب و کتابخوانی بی نهایت ممنونم.
    اگر ممکنه لطف کنید بخشی از سایت رو به کتب مرتبط با موضوع متافیزیک اختصاص دهید. مطمئناً مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

ارسال دیدگاه