مجموعه دهم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ فیزیولوژی گیاهی، بیولوژی گیاهی؛ ژنتیک گیاهی

دسته: باغبانی و گلکاری، بیولوژی، فروشگاه، مجموعه‌های باغبانی و گلکاری، مهندسی کشاورزی

فیزیولوژی گیاهی یکی از علوم مرتبط با کشاورزی و بیولوژی می‌باشد که به مطالعه و بررسی اعمال حیاتی گیاهان، فرآیندهای رشد و نمو،‌ متابولیسم و تولید مثل در گیاهان می‌پردازد. این علم بطور کلی به کشف قوانین تغذیه‌ای و رشد و نمو گیاهان و نیز توانایی‌های سلولی و فعالیت‌های بیولوژیک گیاهان پرداخته و با بسیاری از علوم زیستی و مهم از جمله بیوفیزیک، بیوشیمی و بیولوژی، در ارتباط است.
امروزه فیزیولوژی گیاهی در بین علوم زیستی پیشرفت‌های قابل توجه و چشمگیری نموده است و نتایج حاصل از مطالعات آن نیز باعث توسعه و پیشرفت بسیاری از علوم دیگر از جمله کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست گردیده است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه فیزیولوژی گیاهی، بیولوژی گیاهی و ژنتیک گیاهی و در موضوعات اصول و مبانی فیزیولوژی گیاهی، بیوتکنولوژی گیاهی، ژنتیک گیاهی، بیولوژی گیاهی، ژنومیک گیاهی، اصلاح نباتات، فیتوشیمی، بیوشیمی گیاهی، متابولیسم گیاهان، اکولوژی گیاهی، میکروبیولوژی گیاهی، ترکیبات بیواکتیو گیاهی، فیزیولوژی محصولات گیاهی، انتشار در گیاهان، تنش‌های گیاهی، نیتروژن در گیاهان، آفات گیاهی، سازگاری گیاهان، رشد گیاهان، تولید مثل گیاهان، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه علاقه‌مندان و متخصصان باغبانی و کشاورزی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه فیزیولوژی گیاهی، بیولوژی گیاهی و ژنتیک گیاهی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.