مجموعه چهارم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ گیاهان دارویی

دسته: باغبانی و گلکاری، فروشگاه، مجموعه‌های باغبانی و گلکاری، مهندسی کشاورزی

گیاهان دارویی گیاهانی هستند که دارای خواص دارویی موثر بر بدن موجودات زنده می‌باشند. این گیاهان همواره در طول تاریخ نقش بسیار مهمی در بهداشت و سلامت انسان ایفا نموده‌اند و به‌همین‌جهت در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری‌ها کاربرد فراوانی داشته‌اند.
امروزه شناخت، کاشت و پرورش گیاهان دارویی به منظور استفاده از خواص درمانی آنها بطور روزافزونی در حال توسعه می‌باشد و بسیاری از مردم به منظور حفظ سلامتی و یا درمان بیماری‌ها استفاده از این گیاهان را به سایر مواد و ترکیبات دارویی ترجیح می‌دهند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 230 کتاب در زمینه گیاهان دارویی و در موضوعات باغبانی گیاهان دارویی، طب گیاهی، آنتی‌بیوتیک‌های گیاهی، گیاهان دارویی خوراکی، بیوتکنولوژی گیاهان دارویی، داروشناسی گیاهان دارویی، گیاهان وحشی خوراکی، گیاهان دارویی باستانی، طب چینی گیاهی، گیاهان دارویی هند، گیاهان دارویی آمریکای شمالی، محصولات گیاهی، کشت هیدروپونیک، مکمل‌های غذایی گیاهی، گیاه‌درمانی، گیاهان خانگی، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه علاقه‌مندان و متخصصان باغبانی و کشاورزی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 230 کتاب در زمینه گیاهان دارویی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.