مجموعه پنجم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ باغبانی سبزیجات

دسته: باغبانی و گلکاری، فروشگاه، مجموعه‌های باغبانی و گلکاری، مهندسی کشاورزی

سبزی‌ها یکی از مهمترین منابع غذایی می‌باشند که به جهت دارابودن ویتامین‌ها، املاح و مواد معدنی فراوان، مصرف روزانه آنها برای حفظ سلامتی انسان‌ها بسیار حائز اهمیت و ضروری می‌باشد. سبزی‌کاری به عنوان یکی از شاخه‌های باغبانی و کشاورزی یکی از فعالیت‌های مفرح و پرنشاط می‌باشد که در بسیاری از محیط‌های کوچک و بزرگ و نیز در تمامی فصول قابل انجام بوده و بواسطه آن می‌توان سبزی‌هایی متنوع، معطر و سرسبز را کاشت و برداشت نمود.
امروزه با توسعه و عمومیت‌یافتن فعالیت سبزی‌کاری، علاوه بر کشت و تولید در سطوح وسیع مانند مزارع بزرگ سبزی، بسیاری از مردم می‌توانند در باغچه‌ها و فضاهای کوچک خانگی نیز به این فعالیت پرداخته و علاوه بر استفاده از جنبه‌های زینتی پرورش آنها، این دسته از مواد غذایی گیاهی را بصورت خانگی و سالم تهیه نمایند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه باغبانی سبزیجات و در موضوعات اصول و مبانی باغبانی سبزیجات، کشت و پرورش انواع سبزیجات، سبزیجات ارگانیک، باغبانی و کشت غذاهای ارگانیک، کشت و پرورش گوجه‌فرنگی، کشت و پرورش سیب‌زمینی، کشت و پرورش لوبیا، کشت و پرورش فلفل و قارچ، کشت هیدروپونیک، باغبانی آکواپونیک، باغبانی و کشت جعبه‌ای، باغبانی و کشت گلخانه‌ای، باغبانی در مقیاس کوچک، ذخیره‌سازی بذر، صرفه‌جویی در مصرف بذر، ژنتیک و ژنومیک سبزیجات، باغبانی در زمستان، سیستم‌های آبیاری، مدیریت آب و آبیاری، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه علاقه‌مندان و متخصصان باغبانی سبزیجات و کشاورزی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه باغبانی سبزیجات
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.