مجموعه اول مجلات باغبانی و گلکاری

دسته: باغبانی و گلکاری، خودآموز، فروشگاه، مجموعه‌های باغبانی و گلکاری، مجموعه‌های عمومی، مهندسی کشاورزی

مجموعه اول مجلات باغبانی و گلکاری، بروزرسانی معتبرترین مجلات باغبانی و گلکاری جهان می‌باشد که پیش از این بخشی از آنها در مجموعه کتابها و مجلات باغبانی و گلکاری ارائه شده‌اند.
این مجلات با پوشش گسترده موضوعاتی چون اصول باغبانی و گلکاری، کاشت و پرورش انواع سبزیجات، باغبانی درختان و باغهای میوه، کار با ادوات، تجهیزات و مواد مورد استفاده در باغبانی و گلکاری، طراحی باغ و فضای سبز و بسیاری موضوعات دیگر، منابع بسیار ارزشمندی برای متخصصان و علاقه‌مندان این عرصه به‌شمار می‌آیند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 شماره از 14 مجله معتبر و شناخته‌شده باغبانی از جمله مجلات Garden Design، Gardeners’ World، Gardens Illustrated، Kitchen GARDEN، Mon Jardin & Ma Maison، nz gardener، Organic Gardening، SA Garden، The English Garden می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه علاقه‌مندان این عرصه تقدیم خواهد شد.

عناوین مجلات موجود در این مجموعه که همگی از بهترین و معروف‌ترین مجلات منتشر شده در زمینه باغبانی و گلکاری می‌باشند عبارتند از:

Aqua Journal
Canadian Gardening
fleurs plantes JARDINS
Garden Design
Gardeners’ World
Gardens Illustrated
Herb Companion
Kitchen GARDEN
Mon Jardin & Ma Maison
nz gardener
Organic Gardening
SA Garden
The English Garden
Urban Garden

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 شماره از 14 مجله معتبر و شناخته‌شده باغبانی
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.