مجموعه اول کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ تاریخ، اصول و مبانی

دسته: فروشگاه، گرافیک، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

هنر طراحی گرافیک یکی از قدیمی‌ترین و تاثیرگذارترین هنرهای جهان می‌باشد که از زمانی که انسان‌ها تصمیم به ارائه پیامی تصویری و مشخص برای همنوعان خود گرفتند شکل گرفت و تا به امروز با همان هدف به پیشرفت‌ها و تغییرات بسیار زیادی رسیده است، به‌طوری‌که در نتیجه این پیشرفت‌ها، به عنوان نوعی هنر مدرن، جدید و پرکاربرد توسعه یافته است.
طراحی گرافیک امروزه چارچوبی برای بسیاری از هنرهای دیگر می‌باشد و در حقیقت پرداختن به برخی دیگر از زمینه‌های هنری مثل نقاشی، طراحی و عکاسی بدون آشنایی با اصول و مهارت‌های هنر طراحی گرافیک و بکارگیری آن امکان‌پذیر نیست. امروزه بسیاری از شاخه‌های علوم، صنعت، مشاغل هنری و تبلیغاتی از جمله مطبوعات، سینما و صنایع تبلیغاتی و رسانه‌ای دنیا نیز در ارتباط مستقیم و تحت تاثیر بسیار زیاد هنر طراحی گرافیک و پیشرفت‌های آن می‌باشند و به‌همین‌خاطر این هنر در ایجاد زیبایی‌های بصری در محیط پیرامون زندگی، کاربرد مهمی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 230 کتاب در زمینه تاریخ، اصول و مبانی هنر طراحی گرافیک و در موضوعات تاریخ هنر، تاریخ طراحی گرافیک، تاریخ تصویرسازی، هنر و طراحی گرافیک، اصول و مبانی طراحی گرافیک، عناصر طراحی، طراحی بصری، عناصر گرافیکی، اصول جهانی طراحی، ایده‌های برتر در طراحی گرافیک، تکنیک‌های طراحی گرافیک، طرح‌های خلاقانه و برگزیده، تفکر بصری، طراحی جهانی، خلاقیت در طراحی گرافیک، ریاضیات و هندسه در طراحی گرافیک، مدیریت رنگ، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 230 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه تاریخ، اصول و مبانی هنر طراحی گرافیک
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه