مجموعه یازدهم کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ برنامه‌نویسی گرافیکی

دسته: برنامه نویسی، فروشگاه، کامپیوتر، گرافیک، مجموعه‌های کامپیوتر، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

برنامه‌نویسی گرافیکی، مجموعه‌ای از فنون و مهارت‌های زبان‌های برنامه‌نویسی می‌باشد که برای استفاده از قابلیت‌ها و پتانسیل‌های دانش گرافیک کامپیوتری و پردازنده‌های پرقدرت گرافیکی در همه زمینه‌های علم و هنر گرافیک، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
امروزه با پیشرفت بسیار سریع، گسترده و در حال رشد سخت‌افزارها و تکنولوژی‌های گرافیکی، برنامه‌نویسی گرافیکی نقش بسیار مهمی را در استفاده بهینه از قابلیت‌های این تجهیزات و پردازنده‌های مدرن و بکارگیری همه توان آن‌ها در عرصه‌های علمی، صنعتی و هنری طراحی گرافیک، دارا می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه برنامه‌نویسی گرافیکی و در موضوعات اصول و مبانی برنامه‌نویسی گرافیکی، برنامه‌نویسی گرافیکی دوبعدی و سه‌بعدی، الگوریتم‌های برنامه‌نویسی گرافیکی، پردازش تصویر، تکنیک‌های برنامه‌نویسی گرافیکی، برنامه‌نویسی گرافیکی در زبان‌های برنامه‌نویسی، گرافیک کامپیوتری تعاملی، رندرینگ، ریاضیات و هندسه در برنامه‌نویسی گرافیکی، متلب، برنامه‌نویسی گرافیکی بازی‌ها، برنامه‌نویسی OpenGL، برنامه‌نویسی WebGL، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه برنامه‌نویسی گرافیکی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه