مجموعه پانزدهم کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ نرم‌افزارهای انیمیشن

دسته: فروشگاه، کامپیوتر، گرافیک، مجموعه‌های کامپیوتر، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

نرم‌افزارهای انیمیشن، بخشی از قدرتمندترین و قوی‌ترین تکنولوژی‌ها و نرم‌افزارهای طراحی و پردازش در عرصه گرافیک کامپیوتری محسوب می‌شوند که به شکل گسترده‌ای در طراحی و مدل‌سازی گرافیک سه‌بعدی و تولید انیمیشن کاربرد دارند. این نرم‌افزارها دارای قابلیت‌ها و ابزارهای فراوانی می‌باشند و در صنایع مختلفی همچون فیلم‌سازی، تبلیغات و رسانه، بازی و سرگرمی و طراحی صنعتی کاربردهای فراوانی دارند.
امروزه همگام با پیشرفت روزافزون سخت‌افزارها و به دنبال آن پیشرفت و توسعه قابلیت‌های نرم‌افزارهای انیمیشن، ساخت انیمیشن با سرعت، سهولت و کیفیت بسیار بالایی انجام می‌گردد و به‌همین‌خاطر این صنعت، یکی از صنایع بسیار پرمنفعت و سودآور در عرصه هنر، رسانه و تبلیغات محسوب می‌شود.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 170 کتاب در زمینه آموزش نرم‌افزارهای انیمیشن و در موضوعات آموزش مبتدی تا پیشرفته نرم‌افزارهای Autodesk 3ds Max، Autodesk Maya، Adobe Premiere Pro، Adobe Premiere Elements، Adobe After Effects، Adobe Creative Suite، Adobe Audition، Blender، Final Cut Pro، Anime Studio، Apple Motion، GPU Pro، LightWave، ZBrush، Manga Studio، Mudbox، Mental Ray، MEL Scripting، تکنیک‌های تولید و ویرایش فیلم‌های انیمیشن، رندرینگ، ترفندهای کاربردی نرم‌افزارهای تولید و توسعه انیمیشن، مدیریت رنگ، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 170 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه آموزش نرم‌افزارهای انیمیشن
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه