مجموعه شانزدهم کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ نرم‌افزارهای طراحی و ترسیم مهندسی

دسته: فروشگاه، کامپیوتر، گرافیک، مجموعه‌های کامپیوتر، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

نرم‌افزارهای طراحی و ترسیم مهندسی بخشی از نرم‌افزارهای طراحی و کار با گرافیک کامپیوتری می‌باشند که به‌واسطه قابلیت‌هایی همچون محاسبات، طراحی، تحلیل و شبیه‌سازی فرآیندهای مهندسی، جایگزین روش‌های سنتی طراحی و ترسیم مهندسی گردیده و درنتیجه برای انجام فرآیندهای طراحی و ترسیم از دقت، سرعت و کیفیت بسیار بالایی برخوردارند.
امروزه استفاده از نرم‌افزارهای طراحی و ترسیم مهندسی در علوم و صنایع مختلف گسترش بسیار زیادی پیدا کرده است و کاربرد آنها بخش مهمی از بیشتر رشته‌های صنعتی را در بر می‌گیرد. مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی برق و الکترونیک، طراحی صنعتی و بسیاری از رشته‌های دیگر، صنایعی هستند که بطور بسیار گسترده از قابلیت‌ها و توانمندی این نرم‌افزارها سود می‌برند. به همین دلیل آشنایی و کسب تکنیک‌ها و مهارت کار با آن‌ها برای مهندسان و متخصصان در بسیاری از شاخه‌های صنعتی، بسیار حائز اهمیت می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 240 کتاب در زمینه آموزش نرم‌افزارهای طراحی و ترسیم مهندسی و در موضوعات آموزش مبتدی تا پیشرفته نرم‌افزارهای AutoCAD، AutoCAD Civil 3D، Autodesk Inventor، Autodesk Revit Architecture، Autodesk Revit MEP، Autodesk InfraWorks، Autodesk 3ds Max، SolidWorks، ArchiCAD، CATIA، ANSYS، Google SketchUp، NX، V-Ray، SolidWorks، Mental Ray، گرافیک در معماری، اسکچینگ، رندرینگ، متلب، تحلیل المان محدود، ترفندهای کاربردی نرم‌افزارهای طراحی و ترسیم مهندسی، مدل‌سازی گرافیکی در نرم‌افزارهای ترسیم فنی، ریاضیات و هندسه در طراحی و ترسیم مهندسی، مدیریت رنگ، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 240 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه آموزش نرم‌افزارهای طراحی و ترسیم مهندسی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه