مجموعه دوم کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ هنر طراحی، ایده‌ و خلاقیت

دسته: فروشگاه، گرافیک، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

ایده و خلاقیت یکی از مهمترین عناصر مورد نیاز همه زمینه‌های هنری می‌باشد که با داشتن ذهنی خلاق و پویا و بواسطه تمرین فراوان و کسب تجارب گوناگون و به‌کارگیری شیوه‌های گوناگون در خلق آثار هنری حاصل می‌شود. در حقیقت یک هنرمند هنرهای تجسمی بدون داشتن خلاقیت و ایده‌های بدیع نمی‌تواند به طراحی موفق و چشم‌نوازی در فعالیت هنری خود دست یابد.
خلاقیت همواره با به‌کارگیری مفاهیم موجود و ایده‌های جدید و برقراری ارتباطی موثر بین آن‌ها، به خلق آثار و یا فرآیندهای جدید در هنر طراحی گرافیک می‌انجامد. این فرآیند عموما با کنارگذاشتن پیش‌فرض‌ها و نگرش‌های ذهنی قبلی و ایجاد روشی جدید شکل می‌گیرد.
امروزه خلاقیت و نوآوری رمز موفقیت بسیار مهمی در همه زمینه‌های هنری بویژه هنر طراحی گرافیک محسوب می‌گردد و به‌همین‌خاطر در راستای رسیدن به آن، تقویت ذهنی فعال از طریق مطالعه و کسب ایده و بررسی طرح‌های برتر، برگزیده و خلاقانه دیگر طراحان موفق، از اهمیت بسیاری برخوردار است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 290 کتاب در زمینه هنر طراحی، ایده‌ و خلاقیت و در موضوعات هنر و طراحی گرافیک، خلاقیت در طراحی گرافیک، هنر تصویرسازی، ارتباطات تصویری، پرسپکتیو، هنر دیجیتال، اسکچینگ، طراحی صنعتی، گرافیک در معماری، عناصر طراحی، طراحی تعاملی، طراحی بصری، عناصر گرافیکی، اصول جهانی طراحی، ایده‌های برتر در طراحی گرافیک، تکنیک‌های طراحی گرافیک، طرح‌های خلاقانه و برگزیده، تفکر بصری، طراحی جهانی، اسرار طراحی موفق، طراحی خلاق، تکنیک‌ها و ایده‌ها برای طراحان گرافیک موفق، تاریخ هنر، تاریخ طراحی گرافیک، مدیریت رنگ، راهنمای طراحان گرافیک، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 290 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه هنر طراحی، ایده‌ و خلاقیت
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه