مجموعه چهارم کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ طراحی بسته‌بندی، طراحی محصول، تبلیغات

دسته: فروشگاه، گرافیک، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

طراحی بسته‌بندی فرآیندی هنری و علمی در هنر طراحی گرافیک می‌باشد که به طراحی و ارزیابی طرح بسته‌های مختلف جهت نگهداری و معرفی کالاها و محصولات تجاری و بازرگانی، می‌پردازد. این هنر که یکی از مراحل و بخش‌های مهم و ضروری در فرآیند تولید، انتقال، توزیع، ذخیره و فروش انواع کالاها و محصولات محسوب می‌شود، در حین طراحی نکات و مسائل مختلفی از جمله حفظ کیفیت فیزیکی از تولید تا مصرف، مسائل زیست‌محیطی و زیبایی محصولات را مورد توجه قرار می‌دهد.
امروزه طراحی بسته‌بندی نقش مهمی در تبلیغات موثر محصولات و کالاها ایفا می‌کند و در صنایع تولیدی جایگاه ویژه‌ای دارد، به‌طوری‌که با پوشش طیف وسیعی از اقلام، از مواد غذایی و دارویی تا کالاهای مصرفی و لوازم خانگی، صنعتی و استراتژیک، بطور گسترده‌ای در زندگی امروزی کاربرد دارد. خلاقیت و نوآوری و بکارگیری تکنیک‌های مختلف توسط طراحان گرافیک، نقش مهمی در افزایش جذابیت ظاهری برای کالاها و در نتیجه فروش بیشتر محصولات ایفا می‌کند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 80 کتاب در زمینه طراحی بسته‌بندی، طراحی محصول، تبلیغات و در موضوعات اصول و مبانی طراحی بسته‌بندی، طراحی تبلیغات، طراحی بروشور، طراحی پوستر، گرافیک تجاری، طراحی کاتالوگ، ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه و برگزیده، مدیریت رنگ، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 80 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه طراحی بسته‌بندی، طراحی محصول، تبلیغات
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.