مجموعه پنجم کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ تایپوگرافی، صفحه‌آرایی

دسته: فروشگاه، گرافیک، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

تایپوگرافی یکی از فنون هنری در عرصه طراحی گرافیک می‌باشد که با استفاده از تغییر در عناصر متن مثل اندازه، فاصله و شکل حروف و مواردی همچون فاصله خطوط و پاراگراف‌بندی، طرح‌هایی بصری و جذاب برای انتقال مفاهیم، ایجاد می‌کند. درحقیقت تایپوگرافی از طریق ایجاد یک زبان تصویری با استفاده از هنر چینش حروف در هر رسم‌الخط و زبان، به ایجاد و ارائه طرح‌ها و پیام‌های تصویری می‌پردازد.
امروزه تایپوگرافی فعالیتی بسیار خلاقانه و هنری محسوب می‌گردد و در طیف گسترده‌ای از امور و فعالیت‌های هنری مثل طراحی پوسترها و مجلات، طراحی کتاب‌های کمیک، طراحی وب، ساخت تیتراژ فیلم و سایر رسانه‌های تصویری، کاربرد فراوانی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 110 کتاب در زمینه تایپوگرافی و صفحه‌آرایی و در موضوعات اصول و مبانی تایپوگرافی و صفحه‌آرایی، طراحی فونت و کاراکتر، تایپوگرافی در طراحی وب، طراحی لوگوتایپ، تکنیک‌های صفحه‌آرایی، ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه و برگزیده، نشر دیجیتال، مدیریت رنگ، Adobe InDesign، LaTex، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 110 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه تایپوگرافی و صفحه‌آرایی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.