مجموعه هفتم کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ مدیریت رنگ و چاپ

دسته: فروشگاه، گرافیک، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

مدیریت رنگ دانش و فن بررسی، انتخاب و بکارگیری رنگ‌ها در هنرهای تجسمی و فناوری‌های مرتبط با رنگ می‌باشد به‌طوریکه خروجی رنگی تولیدشده مطابق با طرح اولیه و شامل رنگ‌های دقیق و تعریف‌شده در آن طرح باشد. این علم همه جنبه‌های مدیریت رنگ، از شناخت و تئوری رنگ‌ها تا مدل‌های رنگ و چگونگی تفسیر، نمایشو چاپ آن‌ها را پوشش می‌دهد.
امروزه درک و مدیریت رنگ برای طراحان مختلف، بویژه در فرآیندها و صنایع چاپ، از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در زمینه‌ها و هنرهای مختلفی مثل طراحی گرافیک، عکاسی، طراحی و نقاشی، طراحی وب، مطبوعات، سینما و رسانه‌های تصویری و بسیاری از نرم‌افزارها و تجهیزات مورد استفاده در آن‌ها، کاربرد فراوانی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 100 کتاب در زمینه مدیریت رنگ و چاپ در هنر طراحی گرافیک و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت رنگ و چاپ، هارمونی رنگ‌ها، چاپ سه‌بعدی، تکنیک‌های تصحیح رنگ، خلاقیت و نوآوری در مدیریت رنگ و چاپ، چاپگرهای سه‌بعدی، نرم‌افزارهای چاپ سه بعدی، مدیریت رنگ دیجیتال، تئوری رنگ‌ها، طراحی رنگ، مدیریت رنگ و چاپ در نرم‌افزارها، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 100 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه مدیریت رنگ و چاپ در هنر طراحی گرافیک
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.