مجموعه نهم کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ گرافیک سه‌بعدی

دسته: فروشگاه، گرافیک، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

گرافیک سه‌بعدی بخشی از علم و هنر گرافیک است که با استفاده از ریاضیات و هندسه برای انجام محاسبات و پردازش سه‌بعدی، به ترسیم و نمایش سه‌بعدی اشیاء در فضای دوبعدی می‌پردازد. بعد سوم اشیاء در نمایشگرهای دوبعدی مثل تلویزیون یا صفحه نمایشگر کامپیوتر، با بکارگیری جلوه‌ها و تکنیک‌هایی همچون حجم و پرسپکتیو ایجاد می‌گردد.
امروزه استفاده از گرافیک سه‌بعدی کامپیوتری در انجام تحقیقات و فعالیت‌های هنری، فنی مهندسی و علمی، جایگاه ویژه‌ای دارد به‌طوریکه در ساخت و تولید انیمیشن، تولیدات سینمایی و رسانه‌ای، بازی‌ها و سرگرمی‌های دیجیتال، مدل‌سازی دیجیتال و نرم‌افزارهای طراحی و ترسیم مهندسی کاربرد فراوانی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 260 کتاب در زمینه گرافیک سه‌بعدی و در موضوعات اصول و مبانی گرافیک سه‌بعدی، مدل‌سازی سه‌بعدی، گرافیک سه‌بعدی کامپیوتری، برنامه‌نویسی گرافیک سه‌بعدی، فیلم‌سازی سه‌بعدی، طراحی و ترسیم دوبعدی و سه‌بعدی، سینمای سه‌بعدی، سینمای چهاربعدی، انیمیشن سه‌بعدی، گرافیک حرکتی، برنامه‌نویسی بازی‌های سه‌بعدی، هنرهای سه‌بعدی، بینایی کامپیوتر، ریاضیات سه‌بعدی، چاپ سه‌بعدی، چاپگرهای سه‌بعدی، ترسیم سه‌بعدی، مدیریت طراحی گرافیک سه‌بعدی در نرم‌افزارها، گرافیک سه‌بعدی موبایل، تکنیک‌ها و مهارت‌های تولید انیمیشن دوبعدی و سه‌بعدی و چهاربعدی، نرم‌افزارهای طراحی و ترسیم سه‌بعدی، هنر دیجیتال، مدیریت رنگ، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 260 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه گرافیک سه‌بعدی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.