مجموعه چهارم مجلات هنر طراحی گرافیک و انیمیشن

دسته: فروشگاه، گرافیک، مجلات گرافیک و هنرهای دیجیتال، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

مجموعه چهارم مجلات هنر طراحی گرافیک و انیمیشن شامل برخی از عناوین بسیار معتبر، ارزشمند و شناخته‌شده از مجلات هنر طراحی گرافیک سه‌بعدی می‌باشد که با پوششی گسترده، جذاب و متنوع از بسیاری از موضوعات تخصصی در هنر گرافیک سه‌بعدی، بسیاری از آموزش‌ها و مقالات، تکنیک‌ها و ترفندها، فناوری‌ها، نرم‌افزارها، ابزارها، اخبار و تازه‌ها، پروژه‌های برگزیده و دیگر مباحث ارزشمند در عرصه صنعت طراحی گرافیک سه بعدی را پوشش می‌دهد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 105 شماره از 5 مجله معتبر و ارزشمند 3D Art & Design، 3D Art Direct، 3D Artist، 3D Attack، Develop 3D می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان، هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک و انیمیشن تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 105 شماره از 5 مجله معتبر و ارزشمند 3D Art & Design، 3D Art Direct، 3D Artist، 3D Attack، Develop 3D
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

عناوین مجلات موجود در این مجموعه که از بهترین و معروف‌ترین مجلات منتشر شده در زمینه طراحی گرافیک و انیمیشن می‌باشند عبارتند از:

3D Art & Design
3D Art Direct
3D Artist
3D Attack
Develop 3D

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.