راهنمای دانش مدیریت پروژه

دسته: مدیریت، مهندسی صنایع
راهنمای دانش مدیریت پروژه

ویرایش پنجم کتاب “راهنمای دانش مدیریت پروژه” همکاری و دانش مدیران پروژه را انعکاس می‌دهد و اصول مدیریت پروژه را که مدیران در طیف وسیعی از پروژه‌ها اعمال کرده‌اند را ارائه می‌دهد. این استاندارد بین‌المللی به مدیران پروژه‌، ابزارهای ضروری برای تمرین مدیریت پروژه و تحویل نتایج سازمانی را ارائه می‌دهد. از ویژگی‌های ویرایش پنجم کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
حوزه دهم دانش با‌عنوان مدیریت ذی‌‌نفعان پروژه اضافه شده است که اهمیت تعامل مناسب ذی‌نفعان پروژه در تصمیمات و فعالیت‌های کلیدی را شرح می‌دهد. جریان اطلاعات و داده‌های پروژه مجددا تعریف شده‌اند تا سازگاری بیشتری را فراهم کنند و با مدل داده، اطلاعات،‌ دانش و خرد (DIKW) استفاده‌شده در حوزه مدیریت دانش تطابق بیشتری داشته باشد.
چهار فرایند برنامه‌ریزی ازجمله مدیریت محدوده برنامه‌‌،‌ مدیریت زمان‌بندی برنامه، مدیریت هزینه برنامه و مدیریت ذی‌نفعان برنامه اضافه‌ شده‌اند تا مفهوم هر برنامه فرعی یکپارچه‌شده در برنامه کلی مدیریت پروژه را تقویت نمایند.
سال انتشار: 2013  |  589 صفحه  |  حجم فایل: 9 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

A Guide to the Project Management Body of Knowledge: PMBOK(R) Guide
نویسنده
Project Management Institute
ناشر
Project Management Institute
ISBN10:
1935589679
ISBN13:
9781935589679

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
برچسب‌ها:  مدیریت پروژه  

عناوین مرتبط:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.