مجموعه ششم کتاب‌های صنایع دستی؛ کیف‌بافی و کیف‌دوزی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های صنایع دستی

بافت و دوخت کیف‌ها، نوعی فعالیت هنرمندانه و خلاق در تولید صنایع دستی محسوب می‌شود که به عنوان یکی از سرگرمی‌های جذاب برای بانوان، مصنوعاتی بسیار زیبا و پرکاربرد را تولید می‌کند.
کیف‌بافی و کیف‌دوزی می‌توانند به عنوان فعالیت‌های خانگی با استفاده از هنر و ذوق فرد علاقه‌مند و بدون نیاز به ابزارهای خاص انجام شده و در کنار جنبه‌های سرگرمی، عواید اقتصادی قابل توجهی را برای فرد علاقه‌مند به همراه داشته باشند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 65 کتاب در زمینه هنر کیف‌بافی و کیف‌دوزی و در موضوعات الگوها، آموزش طراحی و ساخت انواع کیف از جمله کیف‌های بافتنی و قلاب‌بافی، کیف‌های تکه‌دوزی‌شده، کیف‌های پارچه‌ای و دوخته‌شده، تزئین کیف‌ها، کیف‌های چرمی و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و هنرمندان صنایع دستی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 65 کتاب ارزشمند در زمینه هنر کیف‌بافی و کیف‌دوزی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. عاااااااااااااااااااااالی بود

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.