مجموعه اول مجلات صنایع دستی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های صنایع دستی

مجموعه اول مجلات صنایع دستی شامل برخی عناوین بسیار معتبر و شناخته‌شده مجلات صنایع دستی می‌باشد که بسیاری از مصنوعات لوکس و دکوری صنایع دستی، هدیه‌ها، اخبار و تازه‌ها، تصاویر زیبا، تکنیک‌ها و ترفندهای کاربردی برای طراحی و ساخت صنایع دستی و بسیاری موارد جذاب و متنوع دیگر در زمینه ساخت و کاربرد صنایع دستی را پوشش می‌دهد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 80 شماره از بیش از سه مجله معتبر و ارزشمند عرصه صنایع دستی از جمله مجلات American Craft، Gifts And Decorative Accessories، Homemaker می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و علاقه‌مندان صنایع دستی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 80 شماره از بیش از سه مجله معتبر و ارزشمند عرصه صنایع دستی
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برخی عناوین مجلات موجود در این مجموعه که همگی از بهترین و معروف‌ترین مجلات منتشر شده در زمینه صنایع دستی می‌باشند عبارتند از:

American Craft
Gifts And Decorative Accessories
Homemaker

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه