مجموعه دوم مجلات صنایع دستی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های صنایع دستی

مجموعه دوم مجلات صنایع دستی شامل آرشیو عناوینی بسیار معتبر و ارزشمند از مجلات صنایع دستی در زمینه کار با چوب می‌باشد که با تمرکز بر مهارت‌هایی همچون خراطی، معرق‌کاری، نازک‌کاری، منبت‌کاری، خاتم‌کاری، مشبک‌کاری، اره‌کاری و بسیاری از مهارت‌های دیگر کار با چوب، جدیدترین اخبار و تازه‌ها، ‌الگوها، تکنیک‌ها و ترفندهای جذاب و کاربردی ساخت صنایع دستی چوبی زیبا و زینتی را پوشش می‌دهد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 180 شماره از 6 مجله معتبر و ارزشمند عرصه صنایع دستی چوبی از جمله مجلات American Woodturner، Creative Woodworks and Crafts، Decorative Woodcrafts، Scrollsaw Woodworking & Crafts، WoodCarving، WoodCarving Illustrated می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و علاقه‌مندان صنایع دستی چوبی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 180 شماره از 6 مجله معتبر و ارزشمند عرصه صنایع دستی
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

عناوین مجلات موجود در این مجموعه که همگی از بهترین و معروف‌ترین مجلات منتشر شده در زمینه صنایع دستی می‌باشند عبارتند از:

American Woodturner
Creative Woodworks and Crafts
Decorative Woodcrafts
Scrollsaw Woodworking & Crafts
WoodCarving
WoodCarving Illustrated

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.