چگونه تو را ببخشم؟

دسته: توسعه فردی
چگونه تو را ببخشم؟

Abrahms Spring، روانشناس بالینی، کتاب پرفروش خود را حول محور بخشش به‌صورت کتابچه راهنمایی برای خودسازی با هدف ارائه بهترین راهکارهای بخشیدن و یا نبخشیدن دیگران، ارائه می‌دهد.
وی در کتاب خود از کمک‌ها و راهنمایی‌های همسرش استفاده کرده و با قلمی روشنگر و شفاف سعی دارد بسیاری از مطالعات موردی خود را به‌طور کامل و با تجزیه و تحلیل چهار جنبه از بخشش، بیان کند. این چهار جنبه عبارتند از: بخشش کم‌ارزش، امتناع از بخشش، قبول بخشش و بخشش حقیقی.
تا‌به‌حال به ما آموخته‌اند که بخشش چیز خوبی است و انسان‌های خوب همیشه می‌بخشند. دکتر Abrahms Spring، درمانگر بااستعداد و نویسنده برنده جایزه “After the Affair”، جایگزین‌هایی را به مخاطب ارائه می‌دهد که به او اجازه می‌دهند بر اثرات خورنده نفرت غلبه کرده و بر زندگی فائق آید. همچنین مدلی قدرتمند، غیرمتعارف و واقعی برای بخشش ذکر می‌کند.
این کتاب ضخیم و مفید دستورالعمل‌های گام‌به‌گام و دقیقی را به‌منظور کمک به ایجاد صلح ارائه می‌دهد.
سال انتشار: 2007  |  272 صفحه  |  حجم فایل: 1 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

How Can I Forgive You?: The Courage to Forgive, the Freedom Not To
نویسنده
Janis Abrahms Spring Ph.D, Micheal Spring
ناشر
HarperCollins e-books
ISBN10:
0061549830
ISBN13:
9780060009311

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


In her long-awaited book, award-winning author Janis Spring debunks the myth that forgiving is the only healthy, moral response to violation.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.