معرفی دانش معماری؛ مبانی طراحی پایدار

دسته: مهندسی معماری
معرفی دانش معماری؛ مبانی طراحی پایدار

این کتاب یک مرجع ایده‌آل و جامع برای دانشجویان و فعالان حوزه معماری می‌باشد که درکی از اصول اساسی فیزیکی مرتبط با طراحی معماری را فراهم می‌آورد. درواقع دانشی که از مطالعه این کتاب حاصل خواهد شد بسیار کاربردی و از هر لحاظ کامل می‌باشد.
با استفاده از این کتاب، مخاطبین آن قادر خواهند بود ابزار لازم به‌منظور تحقق بخشیدن به پتانسیل‌های طراحی پایدار را به‌دست آورند. همه بخش‌های کتاب به‌طور کامل به‌روزرسانی شده و در این چاپ از کتاب اطلاعات بیش‌تری در رابطه با روش‌ها و تکنیک‌های کوچک‌مقیاس تولید انرژی، ارائه شده است. این کتاب حاوی تمامی مسائل ضروری حوزه دانش معماری بوده و برای سهولت بیشتر در فهم و درک مطالب موجود در آن از سازمان‌دهی خاصی استفاده شده است. نویسنده در این کتاب خود مطالبی چون گرما، نور، صدا و کنترل انرژی را نیز پوشش می‌دهد.
سال انتشار: 2008  |  359 صفحه  |  حجم فایل: 4 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Introduction to Architectural Science: The Basis of Sustainable Design, Second edition
نویسنده
Steven V Szokolay
ناشر
Architectural Press
ISBN10:
0750687045
ISBN13:
9780750687041

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  معماری پایدار  

عناوین مرتبط:


Introducing the basics of architectural science, this book is an ideal reference, providing an understanding of the physical basis of architectural design. The knowledge gained from this book equips the reader with the tools to realize the full potential of the good intentions of sustainable, bioclimatic design. All sections have been revised and updated for this second edition including more information on small scale energy generation methods and techniques. The book has also been reformatted to be even more accessible, with a larger page size and colour printing.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.