معرفی کارایی و آنالیز بهره وری

دسته: اقتصاد
معرفی کارایی و آنالیز بهره وری

ویرایش دوم کتاب “معرفی کارایی و آنالیز بهره‌وری” برای تمام کسانی طراحی شده است که خواستار مطالعه در زمینه مباحث کارایی و آنالیز بهره‌وری هستند.
در این ویرایش نویسنده جدیدی به نام دکتر Chris O’Donnell به جمع نویسندگان اضافه شده است که تجربه قابل توجه‌ای در زمینه پروژه اندازه‌گیری کارایی برای کتاب به ارمغان می‌آورد.
این کتاب یک معرفی قابل دسترس و کامل از چهار روش اصولی ارائه می‌دهد. شامل: برآورد اقصادی از مدل‌های پاسخ میانه، اعداد شاخص، تحلیل پوششی داده (DEA)‌، و تحلیل مرزی تصادفی (SFA). در رابطه با هر روش، معرفی جامعی از مفاهیم اصولی ارائه شده است، مثال‌های متعددی تهیه شده است و بعضی از مهم‌ترین توسعه‌ها به روش‌های اصولی مورد بحث قرار گرفته‌اند.
در این ویرایش مباحث متعددی اضافه شده است و بیشتر کاربردها از داده‌های واقعی استفاده می‌کنند. علاوه بر آن در پایان هر فصل تجربه‌هایی مفید ارائه می‌شود.
سال انتشار: 2005  |  367 صفحه  |  حجم فایل: 15 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

An Introduction to Efficiency and Productivity Analysis
نویسنده
Timothy J. Coelli, Dodla Sai Prasada Rao, Christopher J. O’Donnell, George Edward Battese
ناشر
Springer
ISBN10:
0387242651
ISBN13:
9780387242651

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


Softcover version of the second edition Hardcover. Incorporates a new author, Dr. Chris O'Donnell, who brings considerable expertise to the project in the area of performance measurement. Numerous topics are being added and more applications using real data, as well as exercises at the end of the chapters. Data sets, computer codes and software will be available for download from the web to accompany the volume.


دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. با عرض سلام وادب
    واقعا از شما برای گذاشتن این فایل ممنونم.
    اگر مقدوره در مورد DEA تحلیل پوششی داده ها بیشتر کتاب بگذارید.
    باز هم ممنونم.

    من از این لحضه به بعد روز شماری کتاب بعدی در این زمینه را انجام میدهم.

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.