مجموعه سوم کتاب‌ها و مجلات هنر جواهرسازی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های جواهرسازی، مجموعه‌های صنایع دستی

هنر جواهرسازی یکی از ارزشمندترین و کهن‌ترین هنرها و صنایع بشری است که با ساخت زیورآلات و زینتی‌های زیبا، همواره نقش بزرگی در افزایش درخشندگی جلوه‌های ظاهری انسان‌ها داشته است.
این هنر خلاق و پرجاذبه امروزه به صنعتی بزرگ و پرسود تبدیل شده است که با استفاده از فلزات و سنگ‌های زینتی و درخشنده و یا خلاقیت استفاده از مواد معمولی و به‌کارگیری طرح‌های زیبا در تولید جواهرات، مصنوعات بسیار پرکاربرد و ارزشمندی را ایجاد می‌نماید و به همین خاطر در کنار جنبه‌های تفریحی و هنری، منفعت مالی بسیاری را برای متخصصان، علاقه‌مندان و صنعتگران خود به همراه دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 150 کتاب و مجله ارزشمند در زمینه هنر جواهرسازی و در موضوعات اصول جواهرسازی، طراحی جواهرات، ابزارهای جواهرسازی، جواهرات تزئینی، جواهرات پلیمری، جواهرات بافتنی، جواهرات سیمی، جواهرات کریستالی، تکنیک‌های جواهرسازی، جواهرشناسی، جواهرات لوکس، ساخت و تعمیر جواهرات، ساخت انواع حلقه، گوشواره، انگشتر، گردنبند، زنجیر، سنجاق، ‌آویز و مدال‌های جواهر و زینتی و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنروران و متخصصان هنر جواهرسازی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 150 کتاب و مجله ارزشمند در زمینه هنر جواهرسازی
تصاویر جلد تمامی کتابها و مجلات
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.