ملزومات keybording و پردازش کلمه

دسته: آفیس
ملزومات keybording و پردازش کلمه

ویرایش هجدهم کتاب “ملزومات keybording و پردازش کلمه” از تکنیک‌های معتبر برای کمک به خوانندگان جهت تسلط بر کیبوردینگ و شکل‌گیری مهارت‌هایی که برای موفقیت در شغل خود به آنها نیاز دارند استفاده می‌کند. این کتاب، یادگیری قالب‌بندی اسناد تجاری به کمک مایکروسافت وورد 2010 را از مبتدی تا تخصصی پوشش می‌دهد.
این کتاب یک رویکرد معتبر و تست‌شده ارائه می‌دهد که به خوانندگان در ایجاد یک بنیاد قوی در کیبوردینگ کمک می‌کند. همچنین به آنها کمک می کند تا به ‌طور پیوسته مهارت‌های خود را گسترش دهند، و به‌سرعت به یک ماهر در قالب‌بندی سند و ارتباط تجاری تبدیل شوند.
هر درس کتاب با ساختاری عالی و به‌روشنی تنظیم شده است و برای ارائه آموزش گام‌به‌گام و تقویت خوانندگان طراحی شده است تا بتوانند به سرعت مهارت‌های جدید خود را به کار ببندند.
سال انتشار: 2010  |  288 صفحه  |  حجم فایل: 25 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Keyboarding and Word Processing Essentials, Lessons 1-55
نویسنده
Susie H. VanHuss, Connie M. Forde, Donna L. Woo
ناشر
South-Western Educational Pub
ISBN10:
0538495383
ISBN13:
9780538495387

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  مایکروسافت ورد  

عناوین مرتبط:


The Eighteenth Edition of KEYBOARDING AND WORD PROCESSING ESSENTIALS, LESSONS 1-55 uses proven techniques to help readers master the keyboarding and formatting skills they need for career success--from initial new-key learning to expertise in formatting business documents with Microsoft Word 2010. South-Western College Keyboarding offers a proven, time-tested approach that helps readers develop a strong foundation in basic keyboarding, steadily improve their skills, and rapidly become proficient in document formatting and business communication. Each lesson is clearly focused, well structured, and designed to provide step-by-step training and reinforcement to help readers quickly acquire and apply new skills. This one-book solution includes 55 lessons, documents, and instructions for using keyboarding software (sold separately) within a space-saving easel-back format.


دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. از سایت بسیار مفید شما بسیار متشکریم

ارسال دیدگاه