مجموعه چهارم کتاب‌های هنر بافتنی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های لباس و مد

هنر بافتنی به عنوان محبوب‌ترین هنر در بین بانوان سرتاسر جهان، یکی از هنرهای قدیمی برای تولید پوشاک و صنایع دستی محسوب می‌شود که همواره علاقه‌مندان زیادی را در همه کشورها و مناطق جهان به خود اختصاص داده است.
بافته‌ها و تولیدات این هنر بخشی از زیباترین و مناسب‌ترین پوشاک دست‌ساز برای فصول سرد محسوب می‌شوند که با مهارت‌های و شیوه‌های مختلف و بکارگیری تکنیک ها و الگوهای بسیار زیبا، بافته می‌شوند و به‌همین‌خاطر در کنار پرکردن اوقات فراغت بانوان، کمک شایانی به اقتصاد خانواده می‌نمایند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه هنر بافتنی و در موضوعات آموزش بافتنی انواع لباس، کلاه، روسری، شال، جوراب، لباس‌های مخصوص کودکان و بزرگسالان، لباس‌ها و بافته‌های بومی کشورها و مناطق، توری‌ها، دکوری‌ها و بافته‌های زینتی، خودآموزها و آموزش‌های تصویری و گام‌به‌گام، الگوها، نکات و تکنیک‌ها، پروژه‌های سریع و ساده و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و علاقه‌مندان هنر بافتنی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه هنر بافتنی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه