مجموعه پنجم کتاب‌های هنر بافتنی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های لباس و مد

امروز نقش فعالیت‌هایی همچون هنر بافتنی به عنوان نوعی ورزش فکر و ذهن در بین بانوان بیش از پیش شناخته شده و این فعالیت هنری نقش مهمی در کاهش فشارهای ناشی از مشغله‌های زندگی امروزی داشته و اثرات مهم و قابل توجهی را در ایجاد آرامش فکری و ذهنی بانوان ایفا می‌کند.
علاقه‌مندان هنر بافتنی علاوه بر بافتن پوشاک و لباس‌های بسیار زیبا، با بکارگیری خلاقیت و استفاده از طرح‌ها و الگوهای جذاب و متنوع، صنایع دستی کاربردی مختلفی را تولید می‌کنند که همواره جایگاه خاصی در دکوراسیون و تزئین محیط خانه، دارا می‌باشند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه هنر بافتنی و در موضوعات آموزش بافتنی انواع کلاه، کیف، دستکش، جوراب، عروسک و اسباب‌بازی، لباس‌ها و بافته‌های بومی کشورها و مناطق، توری‌ها، رومیزی‌ها، گل‌ها، دکوری‌ها و بافته‌های زینتی، خودآموزها و آموزش‌های تصویری، خودآموزها و آموزش‌های تصویری و گام‌به‌گام، الگوها، نکات و تکنیک‌ها، پروژه‌های سریع و ساده و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و علاقه‌مندان هنر بافتنی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه هنر بافتنی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه