آموختن و تسلط یافتن بر گیتار

دسته: موسیقی
آموختن و تسلط یافتن بر گیتار

این کتاب به‌عنوان بهترین کلاس درس خانگی و قابل‌دسترس در همه مکان‌ها؛ برای آموزش گیتار توصیه می‌شود. در این کتاب یک معلم هنر تجربیات و آموخته‌های خود را از اوایل زندگی حرفه‌ای خود به‌عنوان یک نوازنده کلاسیک گیتار تا دوره‌های پیشرفت و ترقی که با انجام فعالیت‌های تمرینی فشرده به‌دست آمده است، بازگو می‌نماید.
Krenz می گوید: «هیچ مقدار کاری نمی‌تواند یک هنرمند جدی را به حس اشباع از کار برساند». او دوره تحصیلی خود را در هنرستان هنرهای زیبای بوستون انگلستان یعنی جایی که کلید موفقیت تمرین بسیار بود گذراند. در اروپا و همراه با سایر هنرمندان وی نیز با مشکلات اقتصادی حرفه هنرمندی روبه‌رو شد و به‌ناچار و با غم و اندوه بسیار کار هنری خود را متوقف نمود تا اینکه در اواسط 30 سالگی دوباره به گیتار رو آورد.
اگرچه Krenz به سبک جریانی از آموزش کتاب خود را نوشته است اما هرکسی که زندگی خود را به نواختن موسیقی اختصاص داده باشد بینش وی را در “هنر تمرین به خاطر عشق به موسیقی”، می‌ستاید.
سال انتشار: 2006  |  110 صفحه  |  حجم فایل: 5 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Learn and master guitar: lesson book
نویسنده
Steve Krenz
ناشر
Legacy
ISBN10:
B004671BJM
ISBN13:
B004671BJM

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  گیتار  

عناوین مرتبط:


The student LESSON BOOK (only) from the 2006 or 2008 editions of Learn & Master Guitar course from Legacy Learning Systems. No DVDs or CDs are included; ONLY THE BOOK. If you lost or damaged your original student Lesson Book this could be a replacement.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.