لندن

دسته: جهانگردی و گردشگری
لندن

این کتاب از سری کتاب‌های پرطرفدار “سیاره تنها” است و اینبار مخاطبین خود را با لندن آشنا می‌سازد. لندن شهری از داستان‌هایی است که برخی شناخته شده و معروف بوده و برخی دیگر هنوز نوشته نشده‌اند.
اگر به دنبال مرجعی کامل و دقیق در رابطه با لندن بوده و یا برای سفر به آنجا نقشه کشیده‌اید خواندن این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم. در تالیف کتاب سعی در این بوده است که نکته‌ای در رابطه با لندن از قلم نیفتاده و تمامی جنبه‌ها و موارد پوشش داده شوند.
مهم نیست که شما به چه چیزی بیشتر علاقمند باشید؛ اگر می‌خواهید برای گردش در شهر برنامه‌ریزی کنید، اگر مایلید به یکی از صدها تئاتر شهر بروید، اگر به دیدن بازارها علاقمندید و حتی اگر. مهم نیست که شما به چه چیزی بیشتر علاقمند باشید؛ اگر می‌خواهید برای گردش در شهر برنامه‌ریزی کنید، اگر مایلید به یکی از صدها تئاتر شهر بروید، اگر به دیدن بازارها علاقمندید و حتی اگر فقط می‌خواهید در خیابان‌های اصلی و فرعی گشتی بزنید؛ به‌هرحال این کتاب نیازهای اطلاعاتی شما را برآورده خواهد ساخت.
این کتاب شامل اطلاعاتی همچون نقشه‌های شهر، بخش ویژه‌ای در رابطه با رنگ‌های خاص به‌کار رفته در معماری لندن، تورهای پیاده‌روی و هتل‌ها و سایر مکان‌های مهم می‌باشد.
سال انتشار: 2010  |  381 صفحه  |  حجم فایل: 18 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Lonely Planet London (City Guide)
نویسنده
Tom Masters, Steve Fallon, Vesna Maric
ناشر
Lonely Planet Publications
ISBN10:
ISBN13:
9781741792263

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  اروپا  انگلستان  لندن  

عناوین مرتبط:


Lonely Planet LondonListen to Yeomen's yarns on a visit to the Tower of LondonClimb Parliament Hill for expansive views of the cityFind out why an Oyster is your best friend when it comes to city transportTake a walk on the culinary wild side at London's dozens of ethnic restaurantsIn This Guide:Three authors, 1800 hours of research, over 800 places recommendedSpecial day-trips chapter and color sections on London's architecture and the River ThamesLocals lift the lid on traditional pie & mash, the city's Blue Plaques and exclusive literary evenings


ارسال دیدگاه