مجموعه اول کتاب‌های مدیریت؛ علم مدیریت، مدیریت دولتی، مدیریت بخش عمومی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت، فرآیندی اجتماعی است که منابع مادی و انسانی را بطور موثر و کارآمد در برنامه‌ریزی، سازماندهی، هدایت و کنترل بکار می‌گیرد تا دستیابی به اهداف سازمانی مشخص، ارزشمند و قابل قبولی حاصل شود. مدیریت ترکیبی از علم و هنر است به‌طوریکه به عنوان یک علم مستلزم کسب دانش بوده و به عنوان یک هنر با به‌کار بستن علم مدیریت و تجربیات مدیر در شرایط گوناگون، در تلاش است تا با هدایت و هماهنگی منابع و امکانات، به حداکثر کارایی در راه رسیدن به اهداف دست یابد.
امروزه مدیریت دولتی و مدیریت عمومی به عنوان یکی از بخش‌های علم مدیریت به‌وسیله سازمان‌های دولتی و از طریق برنامه‌ریزی، سازماندهی و کنترل منابع و امکانات، به اداره و نظارت خدمات عمومی در جوامع از جمله خدمات دولتی، خدمات بهداشتی، خدمات آموزشی و فرهنگی، تامین امنیت و خدمات رفاهی پرداخته و به‌همین‌خاطر در بین علوم مدیریت از اهمیت بالایی برخوردار است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 400 کتاب در زمینه علم مدیریت، مدیریت دولتی و مدیریت بخش عمومی و در موضوعات اصول و مبانی علم مدیریت، مدیریت دولتی، مدیریت بخش عمومی، مدیریت تغییر و تحول، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی، مدیریت رسانه‌های اجتماعی، مدیریت فرهنگی، مدیریت شهری، مدیریت دانش، مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی، مدیریت مدرسه، مدیریت توسعه، مدیریت محیط زیست، مدیریت توریسم، مدیریت عملکرد، اقتصاد جهانی، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان مدیریت دولتی و بخش عمومی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 400 کتاب ارزشمند در زمینه علم مدیریت، مدیریت دولتی و مدیریت بخش عمومی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.