مجموعه دهم کتاب‌های مدیریت؛ مدیریت کارآفرینی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت کارآفرینی فرآیندی است که با استفاده از مجموعه‌ای از نظریه‌ها، فنون و روش‌های مدیریت اثربخش، به فعالیت‌های کارآفرینی می‌پردازد. فعالیت‌های کارآفرینی تلاش‌هایی هستند که همواره ضمن پذیرش ریسک‌های اقتصادی و اجتماعی و با نوآوری و بهره‌گیری از فرصت‌ها، به ایجاد موقعیت‌های جدید شغلی و همراه با کسب سود می‌پرازند.
در عصر حاضر، کارآفرینی یکی از اهداف بزرگ بسیاری از سازمان‌ها محسوب می‌شود، زیرا در نتیجه آن فعالیت‌ها، خدمات، محصولات و فناوری‌های جدید شناسایی شده و به بهره‌برداری می‌رسند. به‌همین‌خاطر مدیریت کارآفرینی، در تامین و آموزش نیروی انسانی مورد نیاز فعالیت‌های کارآفرینی به عنوان یکی از عوامل اصلی تحولات بزرگ سازمان‌ها و تسهیل توسعه اقتصادی کشورها، نقش مهمی را ایفا می‌کند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 330 کتاب در زمینه مدیریت کارآفرینی و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت کارآفرینی، مدیریت کسب‌وکارهای کوچک، برنامه‌ریزی کسب‌وکار، مدیریت کارکنان، استراتژی‌های کارآفرینی، ایده‌های کسب‌وکار، کاریابی، استارتاپ، استخدام، کارفرما، مذاکرات تجاری، موفقیت در کارآفرینی، خلاقیت در کارآفرینی، حقوق مدنی استخدام، عملکرد کارکنان، تعهد کارکنان، مهارت‌های ارتباطی، طرح تجاری، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان مدیریت کارآفرینی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 330 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت کارآفرینی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.