مجموعه یازدهم کتاب‌های مدیریت؛ مدیریت بازاریابی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت بازاریابی فرآیندی است که با هدف کسب سود و دستیابی به اهداف سازمان‌ها و واحدهای کسب‌وکار به برنامه‌ریزی، کنترل و نظارت بر اجرا در مورد نحوه حضور کالاها و خدمات در بازارهای هدف می‌پردازد. مدیریت بازاریابی فعالیت‌های گسترده مختلفی را از جمله مدیریت و نظارت بر تحقیقات بازاریابی، برنامه‌ریزی، کنترل تقاضا، قیمت‌گذاری، مدیریت کانال‌های توزیع کالا و خدمات، ارتباطات، برندسازی و تبلیغات را در بر می‌گیرد.
در فضای رقابتی و بسیار سریع کسب‌وکارها در عصر حاضر، شناسایی مشتریان و درک خواسته‌ها و نیازهای آنان و ارائه محصول مناسب در بازار، اهمیت بسیار زیادی داشته و موجودیت، رشد و توسعه بسیاری از سازمان‌ها به مدیریت بازاریابی وابسته می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 350 کتاب در زمینه مدیریت بازاریابی و در موضوعات، اصول و مبانی مدیریت بازاریابی، مدیریت استراتژیک بازاریابی، برنامه‌ریزی بازاریابی، تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت برند، رفتار مصرف‌کننده، مدیریت فروش، تبلیغات، برندینگ، بازاریابی موفق، بازاریابی آنلاین، بازاریابی در اینترنت، بازاریابی بین‌المللی، بازاریابی در رسانه‌ها، فروش موفق، بازاریابی در فیسبوک، تحقیقات بازاریابی، بازاریابی با پست الکترونیک، بازاریابی موبایل، مهارت‌های ارتباطی، مهارت‌های مذاکره، خدمات مشتری، بازاریابی خدمات، CRM، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان مدیریت بازاریابی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 350 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت بازاریابی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.