مجموعه سیزدهم کتاب‌های مدیریت؛ مدیریت فناوری اطلاعات

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت فناوری اطلاعات فرآیندی است که توسط آن تمام منابع و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مربوط به فناوری اطلاعات، با درنظرگرفتن اولویت‌ها و نیازهای سازمان اداره می‌شوند. به واسطه نقش تکنولوژی‌ها و اطلاعات در بهبود کل زنجیره سازمان‌ها و کسب‌وکارهای امروزی، مدیریت فناوری اطلاعات سبب ایجاد و افزایش ارزش در سازمان‌ها می‌گردد.
امروزه استفاده و توسعه روزافزون فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و کاربرد آن به عنوان عاملی بسیار مهم در برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری، تعیین سیاست‌ها و استراتژی‌ها و مدیریت منابع، قابلیت‌ها و شیوه‌های جدید مدیریتی بسیار مفیدی را برای مدیران فراهم آورده و یکی از عوامل مهم توسعه سازمان‌ها به شمار می‌رود. به‌همین‌خاطر مدیریت فناوری اطلاعات و آموزش نیروی انسانی متخصص در زمینه‌های مدیریت و فناوری اطلاعات در سازمان‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 350 کتاب در زمینه مدیریت فناوری اطلاعات و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه‌های فناوری اطلاعات، سیستم‌های اطلاعاتی، فناوری اطلاعات برای مدیران، مدیریت تکنولوژی، مدیریت خدمات فناوری اطلاعات، مدیریت دانش سازمانی، مدیریت دانش، مدیریت مهندسی، مدیریت امکانات، مدیریت پرونده، مالکیت معنوی، بازاریابی در اینترنت، اقتصاد دیجیتال، ITIL، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان مدیریت فناوری اطلاعات تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 350 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت فناوری اطلاعات
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.