مجموعه چهاردهم کتاب‌های مدیریت؛ مدیریت پروژه

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت پروژه فرآیندی است که با استفاده از ابزارها، روش‌ها و تکنیک‌های خاص در حین اجرای پروژه و در جهت حفظ مسیر آن، به کنترل اجرای دقیق و کامل برنامه تدوین‌شده برای دستیابی به تعادلی اقتصادی و مناسب بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت می‌پردازد. مدیریت پروژه با برنامه‌ریزی، سازماندهی و کنترل پروژه در تلاش است تا با استفاده درست از منابع، نتایج مورد انتظار، با کیفیت، مشخص و مطابق با هزینه در نظر گرفته شده، حاصل شود.
امروزه مدیریت و کنترل پروژه‌ها و اجرای به موقع آنها از طریق نظارت و ارتقاء استانداردها و مدیریت بهینه امکانات و نیروها، در توسعه و بهبود دستاوردهای پروژه‌ها و تسریع رشد اقتصادی و اجتماعی در سازمان‌ها و واحدهای صنعتی، نقش مهمی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 260 کتاب در زمینه مدیریت پروژه و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت پروژه، برنامه‌ریزی و کنترل پروژه، زمان‌بندی پروژه، مدیریت ریسک پروژه، مدیریت استراتژیک پروژه، مدیریت پورتفولیو پروژه، برون‌سپاری، مدیریت هزینه، مدیریت و رهبری تیم پروژه، مدیریت پروژه‌های فناوری اطلاعات، مدیریت موثر پروژه، مدیریت پروژه حرفه‌ای، موفقیت در مدیریت پروژه، اجرای پروژه، مدیریت فرآیند، بودجه‌بندی، مهارت‌های ارتباطی، مدیریت عملکرد، آزمون PMP، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان مدیریت پروژه تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 260 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت پروژه
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.