مجموعه شانزدهم کتاب‌های مدیریت؛ موفقیت

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت به عنوان عالی‌ترین مقام در یک سازمان و یا تیم کاری، مهمترین نقش را در اداره آن سازمان و رسیدن به اهداف مشخص ایفا می‌کند. به همین جهت مدیران باید ضمن بهره‌مندی از ویژگی‌های شخصیتی مناسب جایگاه مدیریت، با علم و هنر مدیریت آشنایی داشته باشند تا بتوانند با استفاده از ابزارها و روش‌های بسیار زیاد و کاربردی موجود در دانش مدیریت، سازمان‌ها را در راه رسیدن به هدف خود یاری کنند.
انجام فعالیت‌ها و تصمیمات درست برای دستیابی به هدف مشخص در هر سازمان، موفقیت در مدیریت محسوب می‌شود. مدیر موفق از دانش و مهارت موجود در همه بخش‌های علم مدیریت استفاده می‌کند و همواره با تمرکز بر همه بخش‌های سازمان و استفاده بهینه از همه منابع و امکانات، به هدایت و نظارت بر روند حرکت سازمان می‌پردازد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 360 کتاب در زمینه مدیریت موفق و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت موفق، استراتژی‌های موفقیت و برد، اسرار مدیریت موفق، فروش موفق، مدیریت موفق پروژه، موفقیت در کسب‌وکارهای کوچک، موفقیت در بازاریابی، موفقیت در کارآفرینی، برنامه‌ریزی موفق، مدیریت موفق زمان، موفقیت در کار تیمی، مهارت‌های ارتباطی، موفقیت و کسب ثروت، استیو جابز، مهارت‌های مذاکره، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان علم مدیریت تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 360 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت موفق
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.