مجموعه سوم کتاب‌های مدیریت؛ مدیریت بازرگانی، مدیریت کسب‌وکار

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت بازرگانی یکی از بخش‌های مهم علم مدیریت است که به مطالعه، بررسی و بهبود مسائل و توانایی‌های مربوط به اداره و کنترل واحدهای کسب‌وکار می‌پردازد. این بخش از دانش مدیریت که یکی از قدیمی‌ترین شاخه‌های آن نیز محسوب می‌شود به بررسی چگونگی کنترل سود، سرمایه، هزینه و استفاده بهینه از امکانات در واحدهای اقتصادی و بنگاه‌های کسب‌وکار می‌پردازد.
امروزه مدیریت بازرگانی ضمن ارتباط با دیگر بخش‌های علم مدیریت و اقتصاد و آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمان‌های بازرگانی، از طریق شناخت مسائل مبتنی بر مدیریت در آن سازمان‌ها و جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مرتبط، به تصمیم‌گیری و نظارت بر اجرای تصمیمات اتخاذ‌شده می‌پردازد و به‌همین‌خاطر از اهمیت و جایگاه مهمی برخوردار است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 620 کتاب در زمینه مدیریت بازرگانی و مدیریت کسب‌وکار و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت بازرگانی، مدیریت کسب‌وکار، اقتصاد و مدیریت، مدیریت زنجیره تامین در کسب‌وکار، طرح تجاری، قرارداد و پروپوزال، حقوق کسب‌وکار، بازاریابی، تجزیه و تحلیل کسب‌وکار، رهبری کسب‌وکار، سیستم‌های اطلاعاتی، مدیریت فرآیند کسب‌وکار، مدیریت ریسک، مدیریت پروژه‌های بازرگانی و تجاری، مدیریت کسب‌وکارهای کوچک، استارتاپ، برنامه‌ریزی کسب‌وکار، مدیریت عملکرد کسب‌وکار، هوش تجاری، مدیریت توسعه کسب‌وکار، تیم‌های کاری، ارتباطات کسب‌وکار، مدلهای کسب‌وکار، مدیریت کسب‌وکارهای دیجیتال، موفقیت و خلاقیت، استراتژی‌های کسب‌وکار، اقتصاد جهانی، مهارت‌های مذاکرات تجاری، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان مدیریت بازرگانی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 620 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت بازرگانی و مدیریت کسب‌وکار
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.