مجموعه ششم کتاب‌های مدیریت؛ مدیریت استراتژیک

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت استراتژیک بخشی از علم مدیریت است که با بررسی و تجزیه و تحلیل مسائل مهم سازمان، به ارزشیابی و انتخاب استراتژی‌ها و اتخاذ تدابیر درون و برون سازمانی برای اجرای آن‌ها و نیز کنترل فعالیت‌های انجام‌شده می‌پردازد.
امروزه با توجه به شتاب تغییرات محیطی و رشد سازمان‌ها و نیز پیچیده‌شدن تصمیمات سازمانی، برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک در سازمان‌ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به آنها امکان می‌دهد که به شیوه‌ای خلاق و نوآور عمل کرده و با ابتکار عمل در تصمیمات و فعالیت‌های خود به موفقیت در اهداف و آینده خود دست یابند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 400 کتاب در زمینه مدیریت استراتژیک و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت استراتژیک، برنامه‌ریزی استراتژیک، مشاوره مدیریت، رهبری استراتژیک، بازاریابی استراتژیک، استراتژی‌های زنجیره تامین، ارتباطات استراتژیک، استراتژی‌های رقابت، مدیریت استراتژیک پروژه، هوش استراتژیک، استراتژی‌های کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری، بودجه‌بندی، مهارت‌های مذاکره، مدیریت استراتژیک منابع سازمانی، استراتژی‌های توسعه، استراتژی‌های مدیریت دانش، استراتژی‌های فروش، استراتژی‌های کارآفرینی، استراتژی‌های رشد، استراتژی‌های موفقیت، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان مدیریت استراتژیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 400 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت استراتژیک
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.