مجموعه هشتم کتاب‌های مدیریت؛ مدیریت منابع انسانی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت منابع انسانی فرآیندی است که به شناسایی، انتخاب، به‌کارگیری، آموزش و پرورش، ایجاد و تقویت انگیزه و توسعه نیروی انسانی، به منظور نیل به اهداف سازمان‌ها می‌پردازد. مدیریت منابع انسانی به جهت تمرکز بر اداره نیروی انسانی به عنوان منابع کلیدی سازمان‌ها، یکی از مهمترین بخش‌های علم و هنر مدیریت محسوب می‌گردد.
امروزه مدیریت منابع انسانی با رویکردی استراتژیک و با استفاده از سیاست‌ها، اقدامات و سیستم‌هایی که رفتار، طرز فکر و عملکرد کارکنان را تحت تاثیر قرار می‌دهند، به آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌پردازد و به‌همین‌خاطر تاثیر مهمی را بر عملکرد سازمان‌ها دارا می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 350 کتاب در زمینه مدیریت منابع انسانی و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت منابع انسانی، مدیریت رفتار سازمانی، عملکرد کارمندان، مهارت‌های ارتباطی، هوش هیجانی، انگیزه و رقابت، استخدام، کارفرما، تعهد کارمند، حقوق مدنی استخدام، آموزش و مربی‌گری کارکنان و تیم، مهارت‌های آموزش و مربی‌گری، مدیریت و رهبری تیم، کار تیمی، تیم‌های باشگاهی، توسعه تیم، تیم پروژه، مدیریت افراد و کارکنان، مدیریت استراتژیک منابع انسانی، اقتصاد رفتاری، رفتار مصرف‌کننده، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان مدیریت منابع انسانی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 350 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت منابع انسانی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. با سلام:کتاب در مورد برون سپاری می خواستم. ممنون.

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.