مجموعه کتاب‌های مهندسی دریایی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی مکانیک، مهندسی دریایی، مهندسی مکانیک

مهندسی دریا یکی از شاخه‌های مهندسی است که به پژوهش و بررسی درباره تکنولوژی‌های مرتبط با دریا و صنایع دریایی می‌پردازد. این عرصه از علوم مهندسی که با برخی علوم دیگر از جمله مهندسی مکانیک ارتباط نزدیکی دارد، شامل حوزه‌هایی چون مهندسی تجهیزات و فناوری‌های دریایی، کشتی‌سازی و دریانوردی می‌باشد و در ارتباط با بسیاری از صنایع دیگر از جمله صنعت حمل و نقل، صنعت نفت و صنایع نظامی نقش مهمی را دارا می‌باشد.
امروزه رشته مهندسی دریا در کشورهایی که دارای مرزهای آبی متصل به آب‌های آزاد می‌باشند اهمیت بالایی دارد، زیرا حمل و نقل دریایی نسبت به دیگر روش‌های حمل و نقل مقرون‌به‌صرفه‌تر بوده و منافع تجاری و اقتصادی قابل توجهی را برای آن کشورها به همراه دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه مهندسی دریایی و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی دریا و اقیانوس، طراحی و مدل‌سازی کشتی، معماری و ساختار کشتی، پایداری کشتی، هیدرواستاتیک و هیدرودینامیک کشتی، ساخت کشتی، امنیت حمل‌ونقل دریایی، تغییرات آب و هوایی در دریا و اقیانوس، مکانیک امواج، موتورهای دیزل دریایی، آکوستیک دریایی، سونار، طراحی و ساخت قایق، کشتی‌ها و ناوهای نظامی، اقتصاد دریا، هندبوک‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان مهندسی دریا تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه مهندسی دریایی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.