مجموعه دوم کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ محاسبات، طراحی و تحلیل، ترسیم

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی مکانیک، مهندسی مکانیک

اساس تمامی رشته‌های مهندسی محاسبات، طراحی و تحلیل می‌باشد بطوری‌که مهندسان با استفاده از علوم محض مانند ریاضی به طراحی و ساخت مدل‌ها و روش‌هایی برای حل مسائل مختلف علمی و مهندسی می‌پردازند. به دلیل ماهیت مهندسی مکانیک و کاربرد گسترده آن در صنعت و نیز سایر علوم مهندسی، طراحی و تحلیل مسائل در کنار روش‌های حل و تکنیک‌های محاسباتی پیشرفته در علم ریاضی، در مهندسی مکانیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند.
امروزه استفاده از کامپیوتر و نرم‌افزارهای تحلیل و ترسیم مهندسی در مراحل مختلف، از محاسبات اولیه تا طراحی محصول، به عنوان ابزاری بسیار قدرتمند در پیش‌برد اهداف مهندسی کاربرد داشته و مهارت کار با آنها به بخشی ضروری و مهم در بسیاری از شاخه‌های مهندسی تبدیل شده است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 320 کتاب در زمینه طراحی و تحلیل مهندسی مکانیک و در موضوعات محاسبات مهندسی، طراحی و تحلیل مهندسی، ترسیم مهندسی، ریاضیات مهندسی، طراحی خودرو، طراحی کشتی، طراحی هواپیما، طراحی صنعتی، طراحی چرخ‌دنده، طراحی مکانیکی، طراحی محصول، المان محدود، مکانیک تحلیلی، مکانیک محاسباتی، مکانیک آماری، مسائل معکوس، مدل‌سازی، نرم‌افزارهای طراحی و تحلیل و ترسیم، هندبوک‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان مهندسی مکانیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 320 کتاب در زمینه طراحی و تحلیل مهندسی مکانیک
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.