مجموعه سوم کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ مکانیک سیالات

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی مکانیک، مهندسی مکانیک

مکانیک سیالات شاخه‌ای بسیار وسیع از مهندسی مکانیک است که به بررسی شاره‌ها یا سیالات ساکن و متحرک و برهم‌کنش میان آنها و اجسام ساکن یا متحرک واقع در داخل یا پیرامون آنها می‌پردازد. این علم با استفاده از آثار ایستا و پویای شاره‌هایی مانند هوا و آب و قوانین مربوط به آنها در طبیعت، به بررسی صنعتی کاربرد آثار آنها در زندگی می‌پردازد.
مکانیک سیالات به دلیل ماهیت سیال بخش بزرگی از محیط پیرامون زندگی انسان‌ها کاربردهای بسیار فراوانی در صنایعی چون هوافضا، دریایی، خودروسازی، نیروگاه‌های تولید و تبدیل انرژی، ماشین‌آلات و تاسیسات و بسیاری صنایع دیگر دارد. همچنین بسیاری از شاخه‌های دیگر مهندسی نظیر مهندسی عمران، مهندسی شیمی و مهندسی مواد با مفاهیم و کاربردهای این علم در ارتباط می‌باشند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 370 کتاب در زمینه مهندسی مکانیک سیالات و در موضوعات اصول و مبانی مکانیک سیالات، سیستم‌ها و موتورهای احتراق، پمپ‌ها، لوله‌کشی، هیدرومکانیک، دینامیک سیالات، پدیده‌های انتقال، هیدرودینامیک، توربوماشین‌ها، جریان سیال، انتقال حرارت، انتقال جرم، اغتشاش در سیالات، سیستم‌های هیدرولیک و پنوماتیک، موتور بخار، میکروفلوئیدیک، پلیمر و کامپوزیت، میکروتوربین‌ها، توربین‌های گازی، سلول‌های سوختی، روغن‌کاری، مکانیک سیالات محاسباتی، دینامیک سیالات محاسباتی، ترمودینامیک، کمپرسورها، بویلرها، هندبوک‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان مهندسی مکانیک سیالات تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 370 کتاب در زمینه مهندسی مکانیک سیالات
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.