مجموعه ششم کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ دینامیک و ارتعاشات

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی مکانیک، مهندسی مکانیک

دینامیک بخشی از مهندسی مکانیک می‌باشد که به بحث و مطالعه درباره حرکت اجسام به کمک نیروها و بررسی از طریق قوانین مربوط به آنها می‌پردازد. علم دینامیک در ماشین‌ها نیز به مطالعه، تجزیه و تحلیل حرکت نسبی اجزاء ماشین و تغییر مکان، سرعت و شتاب آنها پرداخته و درنتیجه نیروهای وارد بر اجزاء ماشین‌ها و حرکات ناشی از آن نیروها را بررسی می‌کند. بررسی و تحلیل این حرکات و نوسانات که در ماشین‌ها و سازه‌های صنعتی ارتعاشات نامیده می‌شوند، به عنوان بخشی مهم از اصول طراحی ماشین‌ها در نظر گرفته می‌شوند.
علم دینامیک و ارتعاشات در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، هوافضا، صنایع دریایی، رباتیک و مکاترونیک و ساخت ماشین‌آلات صنعتی کاربردهای بسیار گسترده و متنوعی دارد که برخی از آنها طراحی دینامیکی وسایل نقلیه، ماشین‌آلات و سازه‌های صنعتی، نظارت و عیب‌یابی ماشین‌آلات، آزمایش‌های کنترل کیفیت، طراحی سیستم‌های کنترل و بسیاری موارد دیگر می‌باشند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 320 کتاب در زمینه دینامیک و ارتعاشات و در موضوعات، اصول و مبانی دینامیک و ارتعاشات، مهندسی دینامیک، مهندسی ارتعاشات، استاتیک و دینامیک، کنترل ارتعاشات، دینامیک و ارتعاشات ماشین‌های دوار، مهندسی کنترل، تحلیل ارتعاشات و شوک، دینامیک غیرخطی، دینامیک سازه‌ها، مکانیک برداری، مکانیک و دینامیک تحلیلی، آکوستیک، حرکات و مکانیزم‌های مکانیکی، رفتار دینامیکی مواد، مهندسی کنترل نویز، اسپکتروسکوپی ارتعاشی، سینماتیک، سیستم‌های مکاترونیک، سیستم‌های میکروالکترومکانیکی، مدل‌سازی و شبیه‌سازی سیستم‌های دینامیکی، هندبوک‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان مهندسی مکانیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 320 کتاب در زمینه دینامیک و ارتعاشات
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۳ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. بسیار عالی است. خسته نباشید.

  2. مجموعه کتابهای دینامیک، بسیار عالیاست. همیشه در کارتان موفق باشید

  3. مجموعه کتابهای دینامیک، بسیار عالی است. همیشه در کارتان موفق باشید

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.